Nasz pierwszy Makerday!

Roboty, majsterkowanie, craft, programowanie, warsztaty DIY – w Mikołajkową niedzielę wspólnie z przyjaciółmi organizujemy w Warszawie Makerday czyli święto makerów!

Przyjdź i przekonaj się, ile frajdy daje majsterkowanie! Koniecznie zabierz ze sobą całą rodzinę, bo przygotowaliśmy bardzo bogaty program zajęć, także dla najmłodszych. Wspólnie zbudujemy niesamowitą maszynę Goldberga, znajdziemy różne zastosowania dla platformy edukacyjnej Intel Edison, zajmiemy się programowaniem prześmiesznych robotów Dash, Dot i Finch, nauczymy się kodowania w Scratchu, pokombinujemy nad zestawami Arduino, uszyjemy ozdoby świąteczne i ze starej elektroniki wyczarujemy niezwykłą biżuterię – to tylko część atrakcji, które przygotowaliśmy na nasz pierwszy Makerday! Do zobaczenia w niedzielę 6 grudnia w siedzibie Fundacji Czwarty Sektor na warszawskim Powiślu, ul. Smulikowskiego 4A, nieopodal Centrum Nauki Kopernik.

Makerday_6.12.2015-1024x388

Udział w Makerday wymaga bezpłatnej rejestracji, kliknij tutaj żeby przejść na stronę rejestracyjną.

Jeśli chcesz by twoje dzieci wzięły udział w warsztatach z kodowania lub programowania robotów (super sprawa, słowo!), zarejestruj się bezpłatnie tutaj. Liczba miejsc ograniczona!

Na Makerday zaprasza Makerspace i przyjaciele: Intel, który wychodząc naprzeciw potrzebom makerów prezentuje platformę deweloperską Intel Edison, szkoła programowania dla dzieci Kids Code Fun stworzona przez Fundację Girls Code Fun, Fundacja Czwarty Sektor, która wspiera rozwój innowacyjności i przedsiębiorczości wśród młodych, społeczność Bloggers Family Wawa i malarze figurek do gier planszowych.

Related Posts

Drugie warsztaty z serii MakerDay za nami – zobacz jak było!

Drugie warsztaty z serii MakerDay za nami – zobacz jak było!

nadchodzi Makerday #2

nadchodzi Makerday #2

Letnie warsztaty Makerspace: robiliśmy leżaki! [Relacja]

Letnie warsztaty Makerspace: robiliśmy leżaki! [Relacja]

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *