Wspieram Makerspace Warszawa

Dziękujemy, że nas wspierasz. Jesteśmy Ci niesamowicie wdzięczni za to.

Dzięki Twojej pomocy kontynuujemy naszą działalność. Chcemy niedługo otworzyć przestrzeń do majsterkowania w Warszawie, więc każda pomoc jest na wagę złota.

Jak możesz nas wesprzeć?

Jeśli używasz PayPal, kliknij po prostu tu:

Jeśli preferujesz przelew bankowy, dane naszego konta znajdziesz poniżej:

Stowarzyszenie Makerspace Warszawa
Numer konta:
46 1140 2004 0000 3202 7671 4247
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe

Jeśli używasz bankowej aplikacji mobilnej, możesz użyć opcji „skanuj i płać” używając tego kodu:

Pamiętaj, że przekazując darowiznę, jeśli w tytule przelewu wpiszesz „Darowizna na cele statutowe”, możesz obniżyć swój podatek dochodowy dokonując odpisu¹

Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszymy, że nam pomagasz. Podziel się tą radością ze swoimi znajomymi na Facebooku lub Twiterze.

Wpłacając darowiznę wspierasz realizację naszych projektów oraz pomagasz nam otworzyć wspaniałą przestrzeń warsztatową w Warszawie.

____________________________________

¹- Jeżeli jesteś osobą fizyczną, możesz przy rocznym rozliczeniu podatkowym odliczyć od swojego dochodu kwotę darowizny stanowiącej do 6% Twojego dochodu (podstawa prawna: art. 26.1. pkt. 9 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

– Jeżeli reprezentujesz osobę prawną (firmę/instytucję/organizację), możesz odliczyć od swojego dochodu kwotę darowizny stanowiącej do 10% dochodu osoby prawnej (podstawa prawna: art. 18.1. pkt. 1 i 7 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych).

Należy pamiętać, iż w przypadku gdy przedmiotem darowizny są pieniądze, to powinna ona być udokumentowana dowodem wpłaty na rachunek bankowy obdarowanej organizacji.