Warszawa / o co chodzi?

cropped-ms-512-sq.pngMAKERSPACE – TU SIĘ TWORZY

budujemy PRZESTRZEŃ

aktywizujemy LUDZI

oraz organizujemy INFRASTRUKTURĘ nowego miejsca na mapie Polski.

W MAKERSPACE znajdzie dla siebie zajęcie wiele osób zainteresowanych różnymi aspektami tworzeni: rzemieślnicy, majsterkowicze, projektanci, technolodzy, startupowcy, hakerzy, upcyklerzy, rodziny z dziećmi, seniorzy i nie tylko.

Przejrzyj naszą stronę i sprawdź jak możesz zaangażować się w stworzenie warszawskiego Makerspace’a.

O tym, czym jest Makerspace możesz posłuchać również tutaj (en).

 

PRZESTRZEŃ

Miejsce wypełnione kreatywnością i specjalistyczną wiedzą

Przestrzeń, w której warto się spotykać, rozwijać swoje pasje i umiejętności. Przestrzeń wymiany wiedzy oraz spokojnej pracy. Przestrzeń, w której mistrzowie rzemiosła, twórcy, hobbyści i amatorzy wymieniają się doświadczeniami. Przestrzeń jako infrastruktura. Bezpieczna, ciekawa i dobrze wyposażona. Przestrzeń przystosowana do różnych grup społecznych i ich wymagań.

LUDZIE

Społeczność Makerspace

Ludzie, których łączy pasja. Zawodowcy prowadzący warsztaty dla dzieci i dorosłych, hobbyści pogłębiający swoje umiejętności, praktycy i teoretycy, amatorzy chętni uzyskać wiedzę, którą wcielą w życie.

NARZĘDZIA

Rozbudowana infrastruktura

Infrastruktura spełniająca oczekiwania. Infrastruktura rozumiana jako narzędzia, pomieszczenia tematyczne i miejsce do pracy. Jasny podział na narzędzia proste i wymagające przeszkolenia, pomieszczenia ciche i głośne, do pracy w czystości (standard biurowy) oraz do pracy przy obróbce materiałów (zapachy, zakurzenie, etc).