Drugie warsztaty z serii MakerDay za nami – zobacz jak było!

Po raz drugi zorganizowaliśmy w Warszawie MakerDay – święto majsterkowania i eksperymentowania, albo – jak kto woli – kreatywne warsztaty dla dzieci i dorosłych.

W ostatnią sobotę marca spotkaliśmy się w centrum Warszawy, w Warsztacie Warszawskim, należącej do władz stolicy przestrzeni kreatywnej, żeby wspólnie ciąć, piłować, programować, majsterkować, uczyć się druku 3D i poznawać tajniki Arduino. Tegoroczny Makerday #2, organizowany razem z trzema podobnymi podmiotami z państw Grupy WyszehradzkiejObjevarium z Czech, ProgressBar ze Słowacji i Makerspace.hu z Węgier – zorganizowany został w ramach projektu finansowanego przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki, jako wydarzenie promujące rozwój ruchów makerskich w naszym regionie. Wyszło znakomicie i już dzisiaj wiemy na pewno, że wyszehradzkie Makerdaye będą miały kontynuację – już niebawem!

Zanim jednak zajmiemy się organizacją kolejnego wydarzenia, warto przypomnieć sobie jak było 25.03 w Warszawie, a było świetnie! Przez kilka godzin intensywnie pracowaliśmy wspólnie ucząc się, zdobywając nowe umiejętności, a także znakomicie się bawiąc. Zobacz jak wyglądał MakerDay #2 i do zobaczenia na kolejnych warsztatach organizowanych przez Stowarzyszenie Makerspace Warszawa!

Tutaj możesz przeczytać, jak nas wesprzeć: http://blog.makerspace.pl/wspieram/

Related Posts

nadchodzi Makerday #2

nadchodzi Makerday #2

Letnie warsztaty Makerspace: robiliśmy leżaki! [Relacja]

Letnie warsztaty Makerspace: robiliśmy leżaki! [Relacja]

Makerspace Warszawa szuka lokalu (domu dla siebie)

Makerspace Warszawa szuka lokalu (domu dla siebie)

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *